Daugavpils Centra vidusskola
KONSULTĀCIJU GRAFIKS 1.SEMESTRĪ (2023./2024. m. g.)
  Skolotājs PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA
Lūcija Apela15:30-16:10 (201.. kab.)
Alberts Baranovskis
Liana Jadzeviča
Jekaterina Matule
Olga Rakele14:15-14:40 (004. kab.)
Vizuālā māksla, dizains un tehnoloģijas | 15:35-16:05 (004. kab.)
Vizuālā māksla, dizains un tehnoloģijas
08:00-08:40 (004. kab.)
Vizuālā māksla, dizains un tehnoloģijas
Ilona Rutule13:15-14:35 (107. kab.)
Melānija Žilko
Latviešu valoda un literatūraDace Aizpuriete14:50-16:20 (204. kab.)
Rita Gorbunova12:10-12:40 (107.. kab.)08:15-08:35 (107.. kab.)12:10-12:50 (107.. kab.)
Elīna Limanoviča14:05-14:43 (203. kab.)14:05-15:00 (201. kab.)
Inese Lutoka15:20-16:07 (202. kab.)
7.klases
15:00-15:40 (202. kab.)
10.klase
Ināra Pakalne14:50-16:05 (203. kab.)
Zinaīda Paļenoka14:20-15:30 (201. kab.)
Lidija Soldāne15:30-16:10 (309. kab.)
Mēneša 2. un 4. trešdiena
Marina Strode08:00-08:40 (202. kab.) | 14:00-14:54 (202. kab.)
Ingrīda Vilmane08:00-08:35 (102.. kab.) | 14:00-15:00 (102.. kab.)
Krievu valoda un literatūraNataļja Kožanova08:00-08:40 (108. kab.)
4.nedēļa
Svetlana Skrupska08:00-08:45 (304. kab.)08:00-08:45 (304. kab.)
Angļu valodaLiene Dzalbe14:50-15:35 (303. kab.)
Konsultācijas vācu valodā
08:00-08:45 (303. kab.)
Konsultācija vācu valodā
Nataļja Kaļiņina14:50-15:48 (301. kab.)
8.ab, 9.a, 12.a klasēm
08:00-08:40 (301. kab.)
4.ab un 9.b klasēm
Marina Koževņikova08:00-08:45 (302. kab.)
6.,7.,8.kl.
08:00-08:45 (302. kab.)
9.,10.kl.
13:00-13:27 (302. kab.)
Diana Petunova15:35-16:15 (202. kab.)
Sulamīte Tovija Rasnače
Veronika Teļežņikova
Aleksandra Truskovska08:00-08:40 (401. kab.)
11.kl. skolēniem
08:00-08:40 (401. kab.)
Matemātika un informātikaAntons Bogačovs14:50-15:30 (307. kab.)
Konsultācija notiks katru 1. un 3. nedēļu 9.s klasei. | 15:35-16:15 (307. kab.)
Konsultācija notiks katru 2. un 4. nedēļu 7.s klasei.
Natālija Gagarina14:50-15:37 (210. kab.)
9.klases
14:05-14:45 (210. kab.)
5.klases
Elvīra Karavajeva08:00-08:40 (306. kab.)13:55-14:50 (306. kab.)
Veronika Klaucāne08:00-08:20 (403. kab.)
1. un 3. nedēļa
08:00-08:40 (403. kab.)
1. un 3. nedēļa
Vladimirs Kostjukevičs13:55-15:25 (403. kab.)
Jekaterina Kovaļonoka08:00-08:40 (307. kab.)
6.klases
14:05-14:48 (307. kab.)
4.klase
Maksims Lociks08:00-08:40 (402. kab.)08:00-08:40 (402. kab.)
Marina Novicka
Svetlana Radionova14:00-14:39 (305. kab.)08:00-08:40 (305. kab.)
Elena Zakrevskaya07:50-08:40 (211.. kab.)08:00-08:40 (312.. kab.)
1. un 3. nedēļa
MūzikaOlga Čapļa14:45-15:57 (006. kab.)
Iveta Ustinskova13:15-13:55 (006.. kab.)
SportsVeronika Karpova08:00-08:40 (010. kab.) | 13:00-14:00 (010. kab.)
Sergejs Petrakovs14:50-15:38 (010. kab.)
Maksims Sergejevs14:45-16:15 (010. kab.)
DabaszinībasTatjana Baranovska14:05-14:35 (213. kab.) | 14:50-15:30 (213. kab.)
Igors Leitāns
Marina Ravinska14:50-15:40 (109.. kab.)08:00-08:40 (109.. kab.)
Monika Skutele
Sociālās zinībasSvetlana Beinaroviča08:00-08:45 (207. kab.) | 14:08-15:02 (207. kab.)
Jevgeņijs Krupskis
Emīlija Miļeviča
Inita Nasire
Mājturība un vizuālā mākslaAgnese Orbidāne14:05-14:45 (108. kab.)
Konsultācijas notiek katra mēneša 2.un 4. nedēļā.
Aleksandrs Ščagins14:40-15:30 (010. kab.)
Sports un veselība
14:00-15:00 (004. kab.)
Dizains un tehnoloģijas
SākumskolaViktorija Baranovska12:20-12:55 (204. kab.)13:00-13:40 (204. kab.)
Nataļja Glušakova08:00-08:40 (106.. kab.)
5. klase | 13:05-14:03 (106.. kab.)
1. klases
Jeļena Ivbule12:15-13:00 (110. kab.)13:10-13:50 (110. kab.)
Oksana Jurāne12:20-13:00 (111. kab.)
Matemātika, dabaszinības.
13:15-13:55 (111. kab.)
Matemātika, dabaszinības.
Poļina Maļinovska
Olga Podžuka
Lilita Savčenko13:00-14:00 (206. kab.)13:00-13:30 (206. kab.)
Jekaterīna Šnaidere12:15-13:00 (004. kab.)08:00-08:40 (004. kab.)
Tatjana Vanaģele13:07-13:50 (105. kab.)13:07-13:50 (105. kab.)